SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Matskedar 2015085
nr 201 5085
Matskedar
Silver, 3 st, 1800-tal
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 december 2002
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.